Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması

Metin 2 Pvp Server-Metin 2 Pvp Server Tanıtım-Knight Online Pvp Server-Pvp Serverlar Tanıtım-Pvp Serverlar

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Konu Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

YazarMesaj
cengaver26
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
cengaver26

Tecrübe Puanı : 170

Konu Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz. Empty
MesajKonu: Konu Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz.   Konu Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz. EmptySalı Haz. 28, 2011 8:09 pm

Konularımızı açarken nasıl görüneceğini düşünmemiz gerekiyor .. Tek satırlık veya tek cümlelik bir konu hem üyelerimizin anlamasını engelliyor hem de hiç güzel durmuyor .. Lütfen kendimizce açıklamalarla konularımızı açalım .. Konu açmak için konu açmak çok yanlış ..

Mesela ; bir konu açarken nelere dikkat etmeliyiz ?

- Konuyla ilgili düşünceleriniz, sorularınızın ve sorduğunuz sorunun sizce cevabını eklemeniz daha samimi bir konu açmanızı sağlamış olacaktır ..
- Konuyla ilgili bilir kişinin açıklamasını eklemeniz daha sağlıklı yön vermiş olacaktır ..
- Konunun amacının olması ve sizce ne amaçla açıldığının yazılması daha anlaşılır bir konu açmanızı sağlamış olacaktır ..
- Konunun düzeni ..
a ) Forward edilmiş bir konunun ">>>" gibi işaretlerden temizlenmesi
b ) Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun olması ..

Bunlara dikkat etmeniz forumun daha hoş görünmesini ve konularınıza daha çok ilgi sağlamış olacaktır ..

Bu hususları göz ardı etmemeliyiz aksi takdirde elimize bir sey gecmedigi gibi forumdada kirlilige sebeb olup kötü bir izlenim bırakırsınız.

Konu Açarken Nelere Dikkat Etmeliyiz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  VPS/VDS Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
» Fizik Konu Anlatımı
» [İlk konu]Nereden katılıyorsunuz?
» Ülkeler Coğrafyası Konu Anlatımı
» Denk Kümeler Konu Anlatım