Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması

Metin 2 Pvp Server-Metin 2 Pvp Server Tanıtım-Knight Online Pvp Server-Pvp Serverlar Tanıtım-Pvp Serverlar

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar

2 posters
YazarMesaj
cengaver26
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
cengaver26

Tecrübe Puanı : 170

Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar Empty
MesajKonu: Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar   Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar EmptySalı Haz. 28, 2011 7:58 pm

KARŞI ATAK STRATEJİSİ

Karşı Atak Stratejisi Diğer Adıyla Eskrim Broşürü Silahları Yükseltmede Kullanılan Bir Malzemedir..Bu İtem Sayesinde Misal Muharrebe Kılıcını Sirius Kılıcına Dönüştürürüz...

Ne İşe Yarar
Yanlızca Muharrebe Dönüşmez Ejderha Bıçağı,Hortlak Kılıcı,Sarı Ejderha
Yayı,Cennet Kuşu Yelpaze,Yıldırım Kuşu Çan İtemleri Dönüşür Eğer P-Serv İse Ayarlamalar İle Bunlar Kaldırılır Veya Koyulur Adedi Arttırılır Başka İtemler Olur Fazla Detaya İnmiyeceğim...

Nasıl Dönüştüreceğim ?

Eğer Muharrebe Kılcı Veya Dönüşebilen İteminiz Varsa Seorgryong Bölgesindeki 291,1442 Koordinatlarındaki Sürgün Mağarası Girişindeki Seon-Pyong'Dan Dönüştürebilirsiniz...Gereken İtemler Kutsama Kağıdı x2 Karşı Atak Stratejisi x1 Yükseltme Başarısız Olabilir...

Bu İtem Nerden Çıkar ?

Karşı Atak Stratejisi(Eskrim Broşürü) Sürgün Mağarası Gök Askerlerden 2.Kata Girişte Düşebilir..Yerin Koordinatları 1366-1406 Dır.2.Kattaki Baş Odadaki Slotlardan Çıkabilir Veya 2.katın Ortalarındaki Zin-Gök Slotlarından Çıkabilir...
Zin Gök Slotları +90 Level Üstüdür....Bu Slotlar;

Zin-Gök Asker
Zin-Gök Kral Asker
Zin-Gök Papaz
Zin-Gök Komutan Başları Diyebiliriz.Karşı Atak Stratejisinin Güçlü Buz Cadısı'ndanda Çıktığı'da Görülmüştür...

Muharrebe Kılıcını Sirius Kılıcına Dönüştürürken Ve Karşı Atak Stratejisi(Eskrim Broşürü) Temsili Resmi.

Anlatım Tamamen Bana Aittir...
Sabit Olursa Sevinirim...
Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar Adszfnw
Hayrettin
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Hayrettin

Tecrübe Puanı : 99

Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar Empty
MesajKonu: Geri: Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar   Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar EmptySalı Haz. 28, 2011 8:58 pm

giüzellll

Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşı Atak Stratejisi Nedir? Ne İşe Yarar? Neyden Çıkar?
» Bin Savaşçı Nerelerde Çıkar Ve Ne Düşer
» Metin tasları nerde ne zaman cıkar ..!! Işte burda ..!!
» Öss Nedir
» Sbs Nedir