Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin 2 Pvp Serverlar Tanıtımı Ve Araması

Metin 2 Pvp Server-Metin 2 Pvp Server Tanıtım-Knight Online Pvp Server-Pvp Serverlar Tanıtım-Pvp Serverlar

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI

2 posters
YazarMesaj
Umut [:
Moderatör
Moderatör
Umut [:

Erkek Mesaj Sayısı : 47
Tecrübe Puanı : 10047
İş/Hobiler : Moderatör

Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI   Empty
MesajKonu: Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI    Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI   EmptyCuma Ekim 08, 2010 11:29 pm

DipNot= Lütfen Okurkene dikkatli olun bu fıkralar krize sokar adamı xD

-Cennet-Cenennem-

Vakti zamanında 3 kardeş varmış. Bu 3 kardeşin 2 si çok iyi hiç günah işslemezler namazında niyazında hep sevap işleyen insanlarmış.Fakat 3 üncü kardeş Şeytana papucunu ters giydirirmiş , hergün alkol kullanırmıs hırsızlık yaparmış kıscası hıyarın biriymiş.Neyse bunlar 3 u birgün seyahat ediyorlarmış bir den araba kaza yapmış 3 ü de aynı anda ölmüş . Şimdi öbür tarafta 3 u yanyana Azrail gelmiş ilk kardeşe bakmış demiş sen sec su hurilerden birini cık yukarı . 2ci kardeşe bakmıs onada aynısını demiş sende seç bir huri cık yukarı demiş. 3 uncusune bakmış demiş sen direk aşagı in.bunun uzerine 3uncu birsey ister
- Bare bir şişe sarap verde ineyim
azrail
- ulan asagısı meyhanemi şarap istiyorsun
bunun uzerıne 3 kardeş cevap verir
- ulan asagısı meyhane deilde yukarısı kerhanemi huriyi verdin gönderdin yukarı xD

-cehennem-

Adamın birinin o kadar pis bi tiki varmışki önunde eğilene pat geçiriyormuş. tabe süralede yapınca hoş göruyorlarmış . Neyse bu tikinden dolayı insan icine çıkmıyormuş iste bi görücü usulü evlenip 1 evde yaşarmış . Bir gün adama gına gelmiş çıkıp dolaşası gelmiş yolda yürürkene kadının birisinin parası düşmüş almak icin eğilmiş bizimkisi hoooop geçirmiş. Adam hemen kaçmış neyse eve donim derkene manavdan meyve seçmek icin egilen bayana hooooop geçirmiş bunu gören esnaf bizimkini döve döve öldürmüş .Nese bu öteki tarafda direk cehenneme gitmiş. Şansa Oglundada aynı tik varmıs ogluda 10 yasına gelince evde annesine temizlik yaptırmıyormuş . Bu duruma çare bulamayınca çoçuğu gizlice öldürmek zorunda kalmışlarki üremesin böyle tik bir daha dünyaya gelmesin. Neyse bizim adamın çocuguda cehenneme gider . Ama etrafa bakar ole dünyada anlatılan gibi soğuk deildir. Koşar seytana sorar yaf burası neden sıcak deil ben burayı çok sıcak bilirdim demiş . Şeytan cevap vemiş
-La pezevenk baban bırakmıyorki eğilip ateşe kömür atak eğilene geçiriyor xD

-Küçük Cemo-

Köyde bir Ağanın 1 kızı 3 çocugu varmış.Ogullarına Büyük, Ortanca ve Küçük Cemo olarak hitap edermiş.
Neyse bu Ağa birgün kahveye girer ve herkeze benden bir çay demiş. köy sakinleri merak etmişler Ağam neden çay ısmarladın demisler.Ağa cevap vermiş
-Benim Büyük e bir karı aldım ben becerdim, Büyük Becerdi, ortanca becerdi, Küçük Cemo bilene becerdi
Aradan bir kac ay geçer Ağa gene gelir kahveye herkeze benden bir çay der.Köylüler gene sorar ağam ne oldu . Ağa
-Benim ortancaya bir gelin aldım Ben becerdim, Büyük becerdi, Ortanca Becerdi, Küçük Cemo varya Bacağını sokuyor
Aradan gene bir kac ay gecer Ağa kahveye gelir yavaş sessisce oturur, kahvenin sahibi ağam cayları hazırlıyorum gene senden demi demiş Ağa hemen demiş yok ben çay may ısmarlamıyorum demiş. Köylü merak edip sormus agam bu sefer ne oldu, Ağa
-Benim Kıza Bi damat aldım Beni becerdi, Büyügü Becerdi, ortancayı bayılttı , Küçük Cemo öldü xD

-Temel ile İdrus-

Birgün Temel ile İdrus yolda yürürlermiş bizim Temel kara kara düşnürmüş Birden İdrus Temeli dürterek
-Ula Temel gördünmü gördünmü
-Ula Neyi gördümmü İdrus
-Ula Fıstık gibi son model Ferrari geçti nasıl görmessin
Neyse bunlar yürümeye devam etmis İdrus gene Temeli Dürtererek
-Ula Temel gördünmü da gördünmü
-Ula Neyi gördümmü İdrus
-Ula Fıstık Gibi mini etek giymiş karilar geçti nasıl görmessin
Bunlar yürümeye devam ediyorlar Temel icinden bu sefer gördüm diyecem derkene İdrus gene Temeli dürterek
-Ula Temel gördünmü da gördünmü
-He gördüm
-Ula kas kafali gördüysen niye bastın boka xD

-Hırsız Temel-

Temel bir gün bir eve hırsızlığa girmiş. Tabe değerli eşyalar yatak odasındadır diye dalmış yatak odasına altın para felan ararkene tak kapı sesi gelmiş karı koca evine gelmişler. Bizim temel telaşla hemen yatagın altına girmiş gece kacarım hesabıyla. Neyse karı koca yataga girmişler birden ilişkiye girmeye başlamışlar koca birden karı yavas 90 la gidiyorsun demiş kadın hemen cevaplamış hade oradan be asıl sen 100 le gidiyorsun . Bizim Temelde hemen atılır lafa Ulan ipineler sizi El arabasıyla (31) geçmessem bende laz degilum xD

Güldürdüysem sizi ne mutlu bana
http://umutyolcularidizisi.forumj.biz/
erolckmk
Admin
erolckmk

Erkek Köpek
Tecrübe Puanı : 2344
Doğum tarihi : 20/05/94
İş/Hobiler : Web Master

Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI   Empty
MesajKonu: Geri: Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI    Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI   EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 1:12 am

teşekkürler güzel paylaşım

Diyaframlarınız Patlayabilir Yavaş okuyun Bu FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası